PŠENICE CAUSSADE SEMENCES 2020 

Friday, May 15, 2020 1:52:00 PM

ŘEPKY CAUSSADE SEMENCES 2020 

Friday, May 15, 2020 1:20:00 PM

METHANI20.COUV 

Wednesday, January 22, 2020 6:04:00 PM

KATALOG OSIV 2020 

Thursday, October 24, 2019 1:03:00 PM

               

slunečnice kukurice řepka sója čirok obilniny obilniny

Kukuřice

Kukuřice s koncovkou CS

Hlavním cílem našich šlechtitelů kukuřice je dosažení maximálního výnosového potenciálu. Hybridy CS spojují vysokou stabilitu a pravidelnost a v kombinaci s odolností vůči chorobám poskytují našim klientům záruku nejlepšího možného výběru osiva na trhu.

Kukuřice je nejvýznamnější jednoletou pícninou a využívá se v potravinářství, pro krmení hospodářských zvířat a pro průmyslové zpracování. Z kukuřičného zrna se vyrábí alkohol, škrob, invertní cukr a z klíčků se získává kukuřičný olej.  Zrnové hybridy společnosti Caussade Semences nabízí špičkové výnosy s nízkou sklizňovou vlhkostí vhodné do všech výrobních oblastí.

Škála silážních hybridů naší společnosti patří mezi nejširší na celém trhu. Mezi nabízenými materiály naší nabídky naleznete osvědčené hybridy ověřené našimi pěstiteli, až po nově registrované novinky, které splňují veškeré požadavky stravitelnosti a energetické náročnosti dneška. 

Již několik let se také naše společnost intenzivně věnuje programu, jehož úkolem je výběr hybridů kukuřice pro výrobu bioplynu. Známkou toho, že hybridy CS patří mezi špičku bioplynového segmentu je 11% podíl na trhu v Německu.

Práce na nových hybridech se provádí ve třech výzkumných centrech, 45 testovacích místech ve Francii, 40 testovacích místech v Německu, Itálii, Rumunsku a dalších zemích EU. V České republice prochází nabízené hybridy státními odrůdovými zkouškami.